Virtuálna kancelária a registračné sídlo

Virtuálna kancelária v Košiciach za 1 € bez DPH denne!

Lepšiu ponuku nenájdete. To všetko v centre Košíc, v modernom administratívnom centre Meeting Point na Mlynskej ulici

  • Prestížna adresa – urobte na svojich obchodných partnerov dobrý dojem
  • Minimalizácia nákladov – neplaťte vysoký nájom za priestory v centre mesta
  • Imidž spoločnosti – zabudnite na obchodné stretnutia v obývačke či v kaviarni obchodného centra
  • Recepčné služby – u nás nedostanete iba poštovú schránku a tabuľku s označením sídla. U nás môžete využívať služby plnohodnotnej kancelárie s technickým vybavením a recepčnými službami.

Sídlo a kancelária 1

Koľko stojí naše virtuálne sídlo a kancelária?

U nás za sídlo a služby virtuálnej kancelárie zaplatíte ročne iba 365 € bez DPH (438 € vrátane DPH). Okrem samotného sídla máte v cene aj preberanie a úschovu pošty, vrátane SMS notifikácie o prijatej zásielke.

Zakladáte firmu a chcete ušetriť na nájomnom?

Služba registračného sídla a virtuálnej kancelárie je ideálna pre novozaložené obchodné spoločnosti. Nájomné za kanceláriu je v začiatkoch podnikania jednou z najväčších nákladových položiek. Navyše nájomné predstavuje tzv. fixný náklad, ktorý podnikateľ musí platiť či sa mu práve darí, alebo nie.

Prepokladajme, že mesačný nájom za menšiu kanceláriu v centre Košíc v modernej administratívnej budove je približne 500 € (optimistický variant) . K tejto sume ešte musíme pripočítať náklady spojené s prevádzkou kancelárie, takže ročné náklady na kanceláriu budú minimálne 8 000 €, čo je denne 22 €. Za sídlo a virtuálnu kanceláriu u nás teraz zaplatíte iba  1,00 € denne.